Złapali włamywaczy i odzyskali mienie

Trzech mężczyzn, którzy włamali się do domku jednorodzinnego i garażu zatrzymali policjanci z łobżenickiego Posterunku Policji. Do zdarzenia doszło w grudniu  na terenie Łobżenicy.

REKLAMA

Włamywacze nie wykazali się finezją.  Po prostu wybili szybę w oknie tarasowym i dostali się do wnętrza domu, z którego ukradli różnego rodzaju sprzęt turystyczny, RTV oraz elektronarzędzia. Następnym celem przestępców był garaż. Tym razem łupem włamywaczy padły akcesoria samochodowe. Pokrzywdzeni oszacowali łącznie straty na kwotę blisko 10 tys. złotych. Poszukiwaniem amatorów cudzego mienia zajęli się policjanci z Posterunku Policji w Łobżenicy oraz Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

- Po analizie materiału dowodowego i krótkich poszukiwaniach, policjanci zatrzymali trzech mężczyzn na terenie powiatu pilskiego. Sprawcy przyznali się do popełnionych czynów. Śledczy odzyskali również znaczną część skradzionego mienia, które ukryte było w opuszczonym budynku na terenie gminy Łobżenica oraz w domu jednego ze sprawców. Teraz trzej mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 18 do 26 lat, odpowiedzą  za swoje  czyny przed Sądem. Grozi im nawet 10 lat więzienia – informuje podkom. Żaneta Kowalska, oficer prasowy KPP w Pile.
 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: KPP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki