Zaginęła pilanka. Rodzina apeluje o pomoc.

Zaginiona to Agnieszka Matusiak (34 lata), która 10 lipca o godzinie 9. 00 wyszła z domu przy ul. Grażyny w Pile i od tej pory nie ma z nią kontaktu.

REKLAMA

Jak informuje policja,  34-letnia Agnieszka Matusiak mieszka przy ulicy Grażyny (gdzie widziano ją ostatni raz) oraz w ostatnim czasie przy ulicy Rydygiera. Zaginiona kobieta ma włosy blond (aktualnie krótko ścięte), 156 cm wzrostu i tatuaż w kształcie smoka na prawym ramieniu. Feralnego dnia była ubrana w szarą lub wiśniową bluzę, niebieskie dżinsy i granatowe trampki za kostkę. Miała też ze sobą brązową torebkę na ramię.
 
Rodzina apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Osoby wiedzące coś na temat zaginionej, proszone są kontakt pod numery tel. 663 053 441 lub policyjne: 112 lub 997.


 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie KPP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki