Zaginął Marcin Kozakiewicz. Rodzina prosi o pomoc

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Zaginięcie 42-letniego Marcina Kozakiewicza zgłosiła pilskiej policji rodzina mężczyzny. Według informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Policji w Pile,   zaginiony od roku przebywał w Holandii, jednak kontakt z nim się urwał. Policja opublikowała również zdjęcie (zobacz galeria zdjęć) i rysopis zaginionego mężczyzny. Wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, szpakowate, twarz owalna, bez znaków szczególnych. Wszystkie osoby, które mogą przekazać jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 67 353 15 60 lub 112.  


REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Pile; zdjęcie: KPP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki