Zaproszenie na 12. Bieg Sylwestrowy

30 grudnia – czyli jutro – odbędzie się w Pile w Pile kolejny Bieg Sylwestrowy. Do pokonania będzie 3,5-kilometrowa trasa od Gościńca Rębajło do ośrodka nad jeziorem Płotki. Można ją będzie  przebiec, przejechać na rolkach lub przemaszerować z kijkami Nordic-Walking. Zapisy do Biegu Sylwestrowego prowadzone będą od 10.00 do 10.55 w biurze zawodów, przy Gościńcu Rębajło. Start nastąpi o 11.00, a na mecie na biegaczy czekać będą medale, pamiątkowe koszulki oraz słodkie upominki, gorąca herbata i grochówka. Udział w Biegu Sylwestrowym jest bezpłatny.

REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski; zdjęcie: MOSiR Piła

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki