Zawodniczki Enei PTPS Piła trenują indywidualnie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Drużyna Enei PTPS Piła przebywa na kwarantannie, nałożonej przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Jak informuje biuro prasowe klubu, siatkarki mimo izolacji trenują indywidualnie według przygotowanych przez trenerów indywidualnych planów.

REKLAMA

- Indywidualne plany jakie otrzymały dziewczyny, są dostosowane do ich obecnego stanu zdrowia, samopoczucia i możliwości sprzętowych – wyjaśnia Damian Zemło, drugi trener Enea PPTPS Piła. - Zajęcia są podzielone na dwie jednostki treningowe. Pierwsza to tzw. jednostka siłowa. W warunkach domowych nie jesteśmy raczej w stanie poprawić poziomu siły, ale staramy się utrzymywać dotychczas wypracowane efekty. W tej jednostce skupiamy się przede wszystkim na zabezpieczeniu przed kontuzjami i sumiennej pracy mobilizacyjnej. Druga jednostka to trening kondycyjny o wysokiej intensywności – dodaje.

D. Zemło podkreśla jednocześnie, że siatkarkom nie brakuje motywacji do treningu.

- Jesteśmy w stałym kontakcie zawodniczkami i wiem, że bardzo sumiennie pracują, aby ich powrót na boisko po kwarantannie był jak najlżejszy dla organizmu – deklaruje drugi trener.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Enea PTPS Piła; zdjęcie: Enea PTPS Piła

Przeczytaj także:

© PP24.info.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki