Złodziejski Monty Python

Hondę Civic ukradł z centrum Piły 24-letni mieszkaniec Ujścia. Swój czyn złodziej motywował chęcią zaimponowania kobiecie, która mu się podoba. Przypomnijmy, że to w ostatnim czasie już drugi przypadek kradzieży samochodu, którą sprawca mieszkający w Ujściu tłumaczy tak samo.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 30 czerwca.  Do pilskiej  komendy  zadzwonił mężczyzna, który poinformował dyżurnego, że z parkingu w centrum Piły skradziono mu samochód marki Honda Civic. Swoje straty pokrzywdzony oszacował na kwotę 1 000 złotych. 

- Funkcjonariusze po przeanalizowaniu zebranych materiałów wpadli na trop amatora cudzego mienia. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec gminy Ujście. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży, zatrzymali mężczyznę na terenie powiatu chodzieskiego – relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska, oficer prasowy KPP w Pile.

Jak się dowiedzieliśmy złodziej spał w skradzionym aucie podczas zatrzymania i był zaskoczony działaniami policjantów. 

- 24-latek przyznał się do kradzieży auta i oświadczył, że podoba mu się pewna dziewczyna i chcąc jej zaimponować, postanowił ukraść pojazd.  Teraz mieszkaniec gminy Ujście za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia – dodaje Ż. Kowalska.

To już drugi w ostatnich tygodniach przypadek, kiedy młodzi mężczyźni mieszkający w Ujściu, kradzież samochodu usprawiedliwiają  uczuciami do kobiety. Jak już bowiem informowaliśmy, podobnymi motywami tłumaczył się 21-latek, który dla wybranki swojego serca próbował ukraść w czerwcu kilka samochodów. Wspólna dla obu przypadków, jest także wręcz komediowa nieudolność złodziei, z których jeden zasnął w skradzionym samochodzie, a drugi zatarł silnik przywłaszczonego pojazdu. I co również ciekawe, według naszych informacji w obu przypadkach przedmiotem westchnień złodziei, była ta sama mieszkanka Piły. Dodajmy, że kobieta również jest znana policji z różnych innych zdarzeń kryminalnych.     


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, KPP w Pile; zdjęcie: KPP w Pile

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki