Złote medale pilskich kick boxerów

Dawid Siek i Piotr Woźniak - zawodnicy Sportów Walki Piła - zdobyli w Sanoku złote medale na Mistrzostwach Polski w Kick Boxingu Seniorów i Juniorów K1.  W turnieju udział wzięło blisko 240 zawodników z 65 klubów. 


REKLAMA

Dawid Siek zwyciężył w kategorii 71 kg junior starszy. Dla Dawida to 7 z rzędu mistrzowska impreza w kick boxingu, z której wraca ze złotym medalem.  

Piotr Woźniak zdobył złoto w kategorii 54 kg junior starszy. To trzeci rok z rzędu kiedy sięga po złoto MP K1. 

Obaj zawodnicy od trzech lat znajdują się w ścisłej kadrze narodowej juniorów i już za trzy tygodnie będą reprezentować Polskę podczas Pucharu Świata K1, w Budapeszcie. 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Sporty Walki Piła; zdjęcie: Sporty Walki Piła /Facebook/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki