Zwiedzali i promowali Piłę

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 26)

 

Miłośnicy kolarstwa z Pilskiego Klubu Turystyki Rowerowej PTTK "Jednoślad",  zakończyli rajd szlakiem „Zamków i pałaców Dolnego Śląska”.  Poniżej relacja uczestników z ostatnich dni podróży.

REKLAMA

21 lipca

Dzisiaj pożegnaliśmy Walim 5,5 km podjazdem na Przełęcz Walimską. Było blisko Wielkiej Sowy. Później zjechaliśmy w dół i dalej przez Pieszyce, Dzierżoniów , Wiry dotarliśmy na Przełęcz Tąpadła na Ślęży. Następnie po stromych zjazdach i podjazdach dotarliśmy do Sobótki na nocleg.

22 lipca

Przedostatni dzień wyprawy 22 lipca. Przejazd z Sobótki do Wrocławia od rana żar lał się z nieba. Pokonaliśmy 57 km zwiedzając zamki i pałace w okolicznych miejscowościach. Po dotarciu do Wrocławia i zakwaterowaniu zwiedzać wrocławski rynek z chowającymi się krasnalami.
 
23 lipca

Ostatniego dnia zwiedzamy Wrocław na rowerach: Stare Miasto i Ostrów Tumski, którego nie zdążyliśmy w pełni zobaczyć, ze względu na nawałnice która nas złapała. Nie dało się jechać na rowerze tak wiało. Pogoda niestety się nie poprawiła do końca, więc wróciliśmy do Piły. Będziemy musieli jeszcze wrócić do Wrocławia.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Piotr Gadzinowski, www.facebook.com/szlakzamkowy/; zdjęcia: www.facebook.com/szlakzamkowy/

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki